FNT hosting web'de tüm yönleriyle yerini almak isteyenler için kurulmuş olup, ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunabilmeyi amaç edinmiştir. Bu amaca yönelik olarak minimum ücretlerle en iyi hizmeti müşterilerine sağlamayı görev edinmiştir.


Web sunucumuz Bursa ilimizde DGN veri merkezinde uzman sistem mühendislerinin 7/24 gözetim ve denetiminde kesintisiz hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerimize uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunabilmekteyiz.

Hosting paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olan birini seçtikten sonra kaydınızı yaparak 24 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hosting hesabınız aktif edildiği andan itibaren ilk bir aylık kullanım ücretsizdir. Böylece web sunucularımızı deneyebilirsiniz.


İnternet yoluyla PC'ler hayatımızı gitikçe daha çok etkilemekte. Yoğun biçimde yaşadığımız iletişim çağında, müşterilerimizin gerek kişisel gerekse işyerlerinin web sitesi barındırma ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden mümkün olan en ekonomik ücretlerle karşılamayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimize hizmet ederken amacımız dönemsel birliktelikten çok, sürekli beraberliktir. Uzun süre beraber çalışmak karşılıklı olarak reaksiyonlar ve ihtiyaçların daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.
FNThosting.com © 2021 | Gizlilik ve Güvenlik