Web'de yerinizi almak için bir web sitesi yaptırmak veya var olan sitenizi baştan aşağı yenilemek istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Hangi amaçla web sitesi yaptıracak olursanız olun, bu işin sanatkarları emrinizde olacaktır. Bizimle renk seçiminden içerik uyumuna, fotoğraflarından grafiklerine, metinlerinden yazı tiplerine ve hostingine tüm yönleriyle eksiksiz bir hizmet almanın rahatlığını yaşarsınız.


Web sitenizin tasarımında statik içerikli sayfalardan oluşan HTML, içeriği kolaylıkla güncellenebilen VERİTABANLI, ziyaretçilerle dinamik iletişim sağlayan PORTAL tasarımlarının tümünü gerçekleştirmemiz mümkün olabilmektedir. Bunun için .NET, SQL Server gibi Windows teknolojilerinin yanı sıra, PHP ve MySQL teknolojilerini de kullanabilmekteyiz.


Web tasarımı için gerekli tüm altyapıyı hazırlıyor ve işin tamamlanmasından sonra da takipçisi oluyoruz.

Bizler yapmış olduğumuz her iş de müşterimizin azami memnuniyetini sağlamak için işleyişi sürekli takip ederek yaptığımız işi koruruz.
 

Arama Motoru Optimizasyonu : 90$ değerindeki bu hizmetimizi, hostingiyle birlikte web tasarımını tamamladığımız müşterilerimiz için bir defalığına tamamen ücretsiz olarak vermekteyiz. Arama motorlarında kullanılan teknoloji sürekli olarak gelişmekte ve bu gelişmeye paralel olarak web sitesinde de arama motorlarıyla dost güncellemeler yapılması gerekmektedir.

Arama Motorlarına Kayıt : 40$ değerindeki bu hizmetimizi, hosting (barındırma) veya web design (tasarım) müşterilerimiz için bir defalığına tamamen ücretsiz olarak popüler arama motorlarına teker teker elle kaydettirmekteyiz. Arama motorlarında sitenizin index işlemi gerçekleştikten sonra, popüler dizinlere de sitenizin kaydını teker teker elle yapmaktayız.

FNThosting.com © 2024 | Gizlilik ve Güvenlik